Hladať na stránke:

Úvod

NIDAPad - novinka

Handheld PC na použitie v zdravotníctve NIDApad je koncipovaný špeciálne pre použitie v zdravotníctve. Behom vývoja sme mysleli predovšetkým na zvláštne podmienky behom zdravotníckych zásahov. Hladké plochy pre ľahšiu dezinfekciu, ochrana pred striekajúcou vodou a ľahká ovládateľnosť sú charakteristickými prvkami tohto hardware. To tiež znamená aj pre iné oblasti vysokú úroveň kvality a bezpečnosti, ktorá je zaistená predovšetkým robustným obalom (krytom) a ľahkou manipuláciou.

Špeciálne vybavenie pre zdravotníctvo

Dôležitým stavebným kameňom sú obe čítačky kariet, ktorými je možné čítať karty poistencov, ale ktoré budú tiež vhodné pre nové karty poistencov a pre preukazy pacientov. Zároveň je tiež dôležitý integrovaný GSM / GPRS modem (voliteľné tiež UMTS), pomocou neho môžu byť dáta odosielané a prijímané. Ďalej je integrovaná funkcia telefónu cez Bluetooth – Headset. Cez Bluetooth môžu byť prijímané dáta z lekárskych prístrojov a zabudovaná 2M pixelová digitálna kamera môže byť použitá pre tvorbu obrazovej dokumentácie.

... ďalšie funkcie

NIDApad je vybavený ďalšími funkciami, ktoré z neho robia multifunkčný dokumentačný hardware. K tomu patrí čítačka RFID, infračervený port, USB, WLAN a ďalšie.

Držiaky / uchytenie

Koncept uchytenia (držiakov) je jednoduchý a geniálny. NIDApad môžete jednou rukou do uchytenia vložiť aj ho z neho vybrať. Aj pri tomto jednoduchom ovládaní je vždy bezpečne zaistené, že i pri 20 G nedôjde k rozpadu uchytenia a k žiadnemu nebezpečenstvu pre užívateľa.

Rozmery

Výška: 218 mm, Šírka: 288 mm, Hĺbka: 65 mm

Späť